Büszkék lehetünk a szakácsok világnapján!

Molnár Bence Tallinban a legnevesebb szakács versenyen, a Bocuse d'Or európai döntőjén Veres István commis-jaként remekelt. Magyarország újra ott lehet a lyoni világdöntőn!

A szakácsok világnapján igazi öröm azzal a hírrel ünnepelni, hogy Molnár Bence iskolánk volt tanulója, Veres István commis-jaként Tallinban a legnevesebb szakács versenyen, a Bocuse d'Or európai döntőjén, kiváló teljesítményt nyújtott. Magyarország újra ott lehet a lyoni világdöntőn!

Gratulálunk és nagyon várjuk a világdöntőt!

2004 óta október 20. a Séfek Világnapja.

A Felelős Gasztrohős Alapítvány idén hazánkban is felhívja a figyelmet a nemzetközi kezdeményezésre és a séfek fontos szerepére a fenntartható élelmezési rendszerek kialakításában, mely az idei nemzetközi kezdeményezés témája is.

A Séfek kiáltványa és a receptkönyv itt olvasható