Nagy Tavaszi Állásbörze

Idén is Gundel szervezésében került sor a Talent ÁKK-s cégeket felvonultató Állásbörzére.

Az ágazati alapvizsgával lezárul egy képzési szakasz és a tanulóknak gyakorlati munkahelyet kell találniuk.

Ősszel a felnőttképzésben és a 2 éves szakképzésben tanulóknak szerveztünk állásbörzét, most a 3 éves szakképzésben tanuló 1/9. évfolyamosok és a technikumi képzésben tanuló 12. évfolyamosok számára rendeztük meg az eseményt.

A börze a Talent ÁKK-ban résztvevő cégeket vonultatta fel, bőséges kínálatot nyújtva a munkahelyet keresőknek.

Örömmel tolmácsoljuk a Talent ÁKK köszönetét!

„Egy ágazati képzőközpont, 5 alapító tag, 44 gyakorlati képzőhely, 3 iskola és nagyjából 300 tanuló - ez a mérlege számokban a tegnapi börzénknek.

Mindannyiótoknak nagyon köszönjük az aktív részvételt!

Reméljük, hogy ti is legalább annyira jól éreztétek magatokat, mint mi, és hogy hasznos volt számotokra a rendezvény!”

A börzéről készített összeállítás jól érzékelteti a hangulatot.

„A technika ördöge közbeszólt, így a Marriott International alapítóinak unokája, Debbie Marriott Harrison nem tudta tegnap elmesélni nektek a Marriott szállodák inspiráló történetét, ami egy kis családi sörözőben kezdődött, és mára egy világszerte ismert és kedvelt márka történetévé vált."

"Semmi sem lehetetlen, csak ötlet, ambíció és kitartás kell a megvalósításhoz!