Szóbeli felvételi vizsga és /vagy pályaalkalmassági vizsgálat beosztása 2024

Már letölthető a szóbeli felvételi vizsga / pályaalkalmassági vizsgálat beosztása

Kedves Felvételiző! Tisztelt Szülő!

A hozzánk jelentkező tanulóknak, a választott tagozattól függően, szóbeli felvételi vizsgán és/vagy pályaalkalmassági vizsgálaton kell részt vennie.

Technikum: szóbeli felvételi vizsga

Szakképző iskola: pályaalkalmassági vizsgálat

A szóbeli felvételi vizsgát és a pályaalkalmassági vizsgálatot azonos időpontra szerveztük meg.

(A beosztásban mindenki szerepel, a tanulók a helyszínen kapnak eligazítást!)

Időpontjuk:

2024. március 5. kedd VAGY március 6. szerda

A beosztás a lap alján már letölthető!

Ha valaki nem talál időpontot, de még nem teljes a feldolgozottság, akkor vissza kell térnie az oldalra egy későbbi időpontban.

(A jelentkezési lapok postára adási határideje 2024. február 21., éjfél volt!)

Nem hívjuk be a szóbeli felvételi vizsgára / pályaalkalmassági vizsgára azokat a tanulókat, akik a 8. évfolyam félévi bizonyítványában bármely tantárgyból elégtelen osztályzatot szereztek.

Ők nem kapnak az iskolától besorolást a felvételi során.

A szóbeli felvételi vizsga illetve pályaalkalmassági vizsga alatt a következő szabályokat kell betartani.

• A felvételizőnek a megjelölt időpont előtt 15 perccel kell megérkeznie az iskolába. A pontos érkezés biztosítja, hogy a tanulónak ne kelljen feleslegesen várakoznia.
  • A szülőket, kísérőket arra kérjük, hogy ne az épületben várakozzanak.

A felvételire a tanuló hozza magával:

• a napló oldal hitelesített másolatát, (Nem a szülői felület ellenőrzőjének oldalát!)

Be kell menni az iskolatitkárhoz és kérni kell a napló oldal hitelesített másolatát. Nem jó sem a tanulói-, sem a szülői felületről letöltött ellenőrző oldal.

Ha valaki nem rendelkezik a napló oldal hitelesített másolatával, megoldás lehet, ha a tanuló a mobilján meg tudja mutatni a teljes Kréta ellenőrzőjét.

• fényképpel ellátott igazolványt, pl. diákigazolvány, személyi igazolvány, útlevél,
  • kék tollat.

A szóbeli felvételi illetve a pályaalkalmassági vizsgálat ideje alatt a tanulók, az ellenőrző bemutatásától eltekintve, nem használhatnak mobil telefont!!

Ha a szóbeli vizsgával vagy a pályaalkalmassági vizsgálattal kapcsolatban bármi gond van,

pl. nem látják az oktatási azonosítót, másik időpontra van szükség, jelezze a problémát február 27-től a

titkarsag@gundeliskola.hu   címen!

FONTOS!

Az érdeklődésnél illetve az időpont módosításnál meg kell adni a tanuló nevét, születési dátumát és az oktatási azonosítószámát!

Ha időpontot szeretnének módosítani, jelezzék, hogy melyik napon, milyen időintervallum megfelelő!

A beosztás itt tölthető le!

A jelentkezési lapok 100 %-a beérekezett,

a beosztás már nem frissül.

ò