Várjuk személyesen vagy, ha teheti, intézze e-mailben az ügyeit! : H-K: 8.00 - 16.30 Sz-Cs: 8.00 - 16.00 P: 8.00 - 12.00

Indul a felújítás
2024. március 27-én hivatalosan is elindult a Gundel felújítása.

2024. március 27-én, a projekt nyitórendezvényen,  hivatalosan is elindult a Gundel felújítása.

A projekt fő célkitűzése a Budapesti Komplex SZC Gundel Károly Vendéglátó és Turisztikai Technikum épületének átfogó infrastrukturális és energiahatékonysági korszerűsítése és bővítése, a 21. század kihívásainak megfelelő, minőségi szakmai oktatást lehetővé tevő vonzó tanulási környezet létrehozása.

Ennek keretében egy gazdaságosabb és okosabb iskola várja majd a tanulókat 2026-tól. Teljesen megújul a főépület, korszerű fűtési-, hűtési, szellőzési rendszert alakítanak ki, sor kerül egy 2 000 m2-es bővítésre, új, korszerű eszközök beszerzésére, és új funkcionális terek kialakítására is.