Kommunikációs tréning Lillafüreden

Iskolánk szakoktatója Szőllősi Róbert tréninget tartott a Hotel Palota Lillafüredben

A Gundelben megszokott, hogy a tanulók és a tanárok is különféle továbbképzéseken, tréningeken vesznek részt.

Van ahol külső előadó van, van ahol Gundeles a tréner, mert képzettsége, szakmai tapasztalata van hozzá.

Nem ilyen megszokott, hogy kollégánk a szakmának tart ilyen tréninget.

Ezért nagy örömmel számolunk be arról, hogy iskolánk pincér szakoktatója és nemzetközi koordinátora, Szőllősi Róbert a Hotel Palota**** Lillafüred vezetőségének felkérésére másfél napos kommunikációs tréninget tartott a szálloda éttermi csapatának.

A tréningre 2024. március 4-én illetve március 5-én került sor a méltán ismert és elismert szállodában.

Az interaktív képzés során különös hangsúlyt kapott a vendégekkel történő és az kollégák közötti kommunikáció módja és fontossága, valamint a speciális értékesítési technikák jelentősége a vendég és a forgalom szempontjából.