Várjuk személyesen vagy, ha teheti, intézze e-mailben az ügyeit! : H-K: 8.00 - 16.30 Sz-Cs: 8.00 - 16.00 P: 8.00 - 12.00
Az internet nem felejt
Az "Internet nem felejt" címmel indított programot az ország 30 közép- és szakiskolája számára a Közigazgatási és Igazságügyi Minisztérium (KIM) a Nemzeti Adatvédelmi és Információszabadság Hatóssággal (NAIH) együttműködve. A március közepéig tartó előadássorozat célja, hogy felhívják a diákok figyelmét a világháló veszélyeire és megtanítsák őket arra, hogy hogyan védhetik meg magukat.
2012. október 16-án EU-órán vettünk rész az Európa Pontban. Kicsit késve érkeztünk, mert baleset miatt a villamos csak a Jászai Mari térig közlekedett, ezért onnan gyalog mentünk át a Margit hídon egészen a Millenárisig, közben az eső is esett. Az óra témája „Európa kulturális fővárosai”volt. Az előadás érdekes volt, csoportfeladatokat is kaptunk, valamint befejezésként egy quizt töltöttünk ki.
Élménybeszámoló tanulmányi kirándulásról
Reneszánsz Élménybirtok, Bikal 2012. október 11-én, reggel 7:20-kor megkezdtük utunkat Bikal felé. Busszal mentünk, az utazás időtartama 3 órának bizonyult, ekkor még hűvös, borús volt az időjárás. 11 órára megérkeztünk a Bikali Reneszánsz Élménybirtokra. Szerencsére napközben már napsütésben folytattuk programjainkat.
Diáknap
2012. január 26-án, csütörtökön diáknapot tartunk iskolánkban. A diáknap megnyitója 9 órakor lesz az aulában.