Siker a Diákolimpián!

Kasper Anna (9. NYF) diákolimpiai bajnok lett!!!

2021. június 5-én került sor a szikszói sportcsarnok / uszoda udvarán a fekvenyomó Diákolimpia országos döntőjére.

Kasper Anna 9. NYF osztályos tanulónk I. helyezést ért el,

így diákolimpiai bajnok lett!

Az önmagában is nagyszerű teljesítmény értékét tovább növeli, hogy saját legjobb eredményét kétszer is megjavítva érte el az első helyezést!

A felkészülést nagyon megnehezítette a pandémia, mert az edzőtermi készülés 2 hónapra csökkent, (2020. június és augusztus) ezt követően csak otthoni edzésekre kerülhetett sor, igencsak visszafogott felszerelés mellett.

Mindennek ellenére Anna tartotta a versenysúlyát és az aranyérmet szinte hajszálpontosan az egy évvel korábbi testsúlyával, de 7,5 kilogrammal többet teljesítve szerezte meg.

Gratulálunk a kiváló teljesítményhez!