H-SZ: Küldjön e-mailt! CS: Küldjön e-mailt! P: Küldjön e-mailt!

Pótnap a 9. évfolyamra jelentkezőknek

A 9. évfolyamra felvételizőknek március 10. a pótnap a szóbeli felvételi vizsgára illetve a pályaalkalmassági vizsgálatra.

Kedves Felvételiző! Kedves Szülő!

A hozzánk jelentkező tanulóknak, a választott tagozattól függően, szóbeli felvételi vizsgán és/vagy pályaalkalmassági vizsgálaton kell részt vennie.

Technikum: szóbeli felvételi vizsga

Cukrász vagy szakács szakképzés: pályaalkalmassági vizsgálat

A szóbeli felvételi vizsgát és a pályaalkalmassági vizsgálatot azonos időpontra szerveztük meg.

Aki betegség vagy időpont ütközés miatt nem tudott eljönni a számára fenntartott időpontban, a pótnapon vehet részt.

Pótnap: 2020. március 10., kedd 14 óra.

Minden érintett tanuló e-mail értesítést kapott.

A pótnapon csak azokat a tanulókat tudjuk fogadni, akik előzetesen bejelentkeztek, kaptak időpontot.

Ha még nem jelentkezett, a titkarsag@gundeliskola.hu címen teheti meg!

FONTOS!

Az érdeklődésnél illetve a jelentkezésnél meg kell adni a tanuló nevét, születési dátumát  és az oktatási azonosítószámát!

Kérjük, hogy a felvételiző a megjelölt időpont előtt 15 perccel korábban jelenjen meg az iskolában.

Hozza magával:

• ha van, a papír ellenőrzőt,
  • ha e-napló van, a napló oldal hitelesített fénymásolatát, (Nem az ellenőrző oldalt! Az iskolatitkártól kérhető!)
  • fényképpel ellátott igazolványt, pl. diákigazolvány, személyi igazolvány, útlevél,
  • kék tollat.

A szóbeli felvételi illetve a pályaalkalmassági vizsgálat ideje alatt a tanulók nem használhatnak mobil telefont!!

Ha a szóbeli vizsgával vagy a pályaalkalmassági vizsgálattal kapcsolatban bármi gond van,

kérjük jelezze a problémát a titkarsag@gundeliskola.hu   címen.