H-SZ: 10:20 – 12:35; 14:00 – 16:30 CS: 10:20 – 12:35; 14:00 – 16:00 P: 10:20 – 12:35

Központi írásbeli vizsga a Gundelben 2019
Információk a 8. évfolyamosoknak szervezett központi írásbeli vizsgáról. Jelentkezési határidő: 2019. december 6. Írásbeli vizsga: 2020. január 18.

Központi írásbeli vizsga - információk!

Iskolánk a 8. évfolyamosok számára szervez központi írásbeli vizsgát.

A központi írásbeli vizsgára jelentkezés határideje:

2019. december 6., péntek.

A kitöltött és aláírt jelentkezési lapot abba az iskolába kell eljuttani, ahol a tanuló szeretné megírni az írásbeli felvételi vizsgát.

A jelentkezési lap iskolánba eljuttatható postai úton vagy személyesen.

Ha a tanuló szeretne élni a szakértői véleményben foglalt kedvezményekkel, a jelentkezési lap mellé csatolni kell az erről szóló kérelmet és a szakértői vélemény másolatát is!

Figyelem!

A hozzánk jelentkező tanulóknak mind a két dolgozatot meg kell írni, az időhosszabbítás és/vagy segédeszköz használatának kedvezményével.

A központi írásbeli vizsgával kapcsolatos hivatalos tájékoztató anyagok és a jelentkezési lap a következő oldalon érhető el.

Oktatási hivatal tájékoztatója és a jelentkezési lap

A központi írásbeli vizsgára hozzánk jelentkezőket levélben értesítjük.

(Ha valaki nem kap levelet legkésőbb január 14-ig, jelezze ezt a tanügyi irodának a titkarsag@gundeliskola.hu címen.)

A központi írásbeli vizsga időpontja:   2020. január 18. (szombat) 10 óra

Az értékelő lap átvétele: 2020. január 30-án (csütörtökön)  800 - 1600 óra között a 109-es szobában, személyesen (diák vagy szülő), igazolvány felmutatásával.

(Az értékelőlapot csatolni kell azokhoz a tanulói jelentkezési lapokhoz, amelyeket a központi írásbeli felvételi vizsgát előíró iskolákba küldenek be!)

Az eredményről telefonon (a rövid határidő miatt) felvilágosítást nem adunk.

Az írásbeli felvételi vizsga tantárgyai:   magyar nyelv       45 perc

matematika          45 perc

A két feladatlap kitöltése között 15 perc szünetet tartunk.

A vizsgázónak a felvételi vizsga előtt 20 perccel korábban kell megjelennie, és a következőket kell magával hoznia:

-            az értesítést,

-            diákigazolványt vagy személyi igazolványt és az oktatási azonosító számot,

-            golyóstollat, (kék vagy fekete)

-            ceruzát a rajzok elkészítéséhez,

-            vonalzót, körzőt.

NEM HASZNÁLHATÓ: SZÁMOLÓGÉP, MOBILTELEFON!

(Az SNS-is tanulók határozatot is kapnak az értesítő levél mellett az időhosszabbításról ill. a használható segédeszközökről!)

Azok a tanulók, akik január 18-án nekik fel nem róható okból (pl. orvos által igazolt betegség, váratlan közlekedési nehézség, stb.) nem tudtak részt venni az írásbelin, 2020. január 23-án, csütörtökön 1400 órakor pótló felvételi vizsgán vehetnek részt.

A hiányzást az iskolának - legkésőbb a vizsga napján - telefonon (06-1-280-6810) vagy e-mailben (titkarsag@gundeliskola.hu) be kell jelenteni, és az orvosi igazolást a pótló vizsga napján be kell mutatni!

A dolgozatok megtekinthetők 2020. január 24-én, pénteken, 800 és 1600 óra között, a 109-es szobában.

A dolgozat értékelésére, ha az eltér a központi javítási útmutatótól, írásban észrevételt tehet, melyet január 27-én 1600 óráig adhat le az I. em. 109-es szobában.

Mindenkinek sikeres vizsgázást kívánunk!