Kiemelkedő siker az ÁSZÉV Versenyén!

Az Ágazati Szakmai Érettségi Vizsgatantárgyak Versenyén a döntőben Gundeles tanuló hozta el a vendéglátóipari ismeretek tantárgy 1., 2. és 14.; a turisztikai ismeretek tantárgy 25. helyét is!

A szakmai érettségi vizsgára készülők egyik legfontosabb országos megmérettetése az Ágazati Szakmai Érettségi Vizsgatantárgyak Versenye (ÁSZÉV).

A 2020-2021-es tanévben az I. és a II. forduló (írásbeli döntő) is jelenléti formában került megrendezésre, online formában.

Az írásbeli döntőre 2021. április 21-én került sor.

A vendéglátóipari ismeretek szakmacsoportban az országos döntőbe az induló 222 versenyzőből 40 tanulót, a turisztikai ismeretek szakmacsoportban az országos döntőbe az induló 355 versenyzőből szintén 40 tanulót hívtak be.

A vendéglátóipari ismereteknél a legjobb 40 között  3 Gundeles tanuló versenyzett.

Valis Virgínia Vanda (12. C)           1. helyezés - felkészítő tanár: Tóth Veronika
Farkas Diána Kinga (12. C)            2. helyezés - felkészítő tanár: Tóth Veronika
Hegyi Alexandra Ilona (12. B)      14. helyezés - felkészítő tanár: Cservenák Gézáné

Valis Virginia Vanda 12. C

Farkas Diána Kinga 12. C   Hegyi Alexandra Ilona 12. B

A turisztikai ismereteknél a legjobb 40 között  1 Gundeles tanuló versenyzett, egyetlen budapesti versenyzőként!

Köteles Krisztián (12. A)           25. helyezés - felkészítő tanár: Kormányos Dorottya

Köteles Krisztián 12. A

Nagy boldogság, hogy a rendkívüli helyzet (pandémia) ellenére diákjaink kiváló és kiemelkedő teljesítményt nyújtottak.

Valis Virgínia Vanda és Farkas Diána Kinga ezzel a helyezéssel a felsőoktatásban a maximálisan vihető 100 többletpontot szerezték meg, Hegyi Alexandra Ilona 50 többletpontot, Köteles Krisztián 25 többletpontot szerzett.

Méltán vagyunk büszkék iskolánk tanulóira!

Gratulálunk a versenyzőknek a kiemelkedő teljesítményhez,
Tóth Veronika, Cservenák Gézáné és Kormányos Dorottya tanárnőknek a sikeres felkészítő munkához!