Az OSZKTV döntő eredménye

Kiss Georgina a 21. helyet szerezte meg a döntőben!

A Suliszervíz Oktatási és Szakértői Iroda Kft szervezésében idén április 24-én került sor a döntőre az Országos Szakközépiskolai Közismereti Tanulmányi Verseny reál tantárgycsoportban.

A reál tantárgy csoport a matematikát, az informatikát és a fizikát foglalja magában, ami komoly kihívás a 3 éves szakképzésben, hiszen elsősorban a szakmai ismeretek szerepelnek a képzésben.

Az OSZKTV döntőbe az iskolai és a regionális forduló után, az ország 22 legjobb versenyzője jutott be.

A versenyzők végső sorrendje egy matematikai teszt, egy gyakorlati informatikai feladat és egy 2-3 perces bemutatkozó online beszélgetés megoldása után alakult ki.

A döntőben Kiss Georgina 2/10. H osztályos tanuló képviselte a Gundelt és megszerezte a 21. helyet.

Georgina még egyetlen versenyen sem indult, nincs versenytapasztalata, a képzése nem tartalmazza sem az informatika, sem a fizika tárgyat, így még értékesebbnek érezzük a teljesítményt.

Felkészítő tanára: Meskóné Sütő Ágnes.

Mind a kettőjüknek gratulálunk!