Adomány a Daganatos Gyermekekért Alapítványnak

A KÖSZIKÁVÉ/LIMO bevételét jótékony célra ajánlották fel a szervezők.

Az iskolafoglaló napok alatt került megrendezésre a népszerű KÖSZIKÁVÉ rendezvény is.

A tanulók már évek óta minden évben hangulatos kávázóvá alakítják a 28-as felszolgálótermet és idén a menzát is.

Szakmai tudásukat kihasználva sokféle kávé csodával és különféle süteményekkel várják az érdeklődőket. Ebben az évben limonádét is kínáltak, és a környezetttudatosság jegyében, saját bögrébe elvitelre is adtak kávét.

KÖSZIKÁVÉ/LIMO Galéria

A KÖSZIKÁVÉ hasznát minden évben a szervezők által kiválasztott, valamilyen fontos célt megvalósító szervezetnek ajánljuk fel.

Bár az árlapon mindig nagyon szolid árak szerepelnek, hiszen a szervezők a saját munkájukat nem számítják fel, a legtöbb kávéházba betérő, ismerve a rendezvény célját, többet hagy a becsületkasszában, mint amennyit fogyasztott.

Ebben az évben végül 217 ezer Ft -ot adhatunk át az   Együtt a Daganatos Gyermekekért Alapítványnak.

Mindenkinek köszönjük a részvételt és a támogatást!