Idegenvezetők Világnapja 2024

Ismét remek programokat kínál az idegenvezetők világnapja, ahol iskolánk is bemutatkozik! Február 21-től február 25-ig több mint száz program várja az érdeklődöket.

Az Idegenvezetők Világnapját 1900 óta a világ számos országában ünneplik.

A budapesti idegenvezetők szinte a kezdetektől csatlakoztak, így ebben az évben is nagyon színes a programkínálat.

"Az idegenvezetők világnapja alkalmából 2024. február 21-25. között tematikus séták, tárlatvezetések, épületbejárások, múzeumlátogatások indulnak Budapest különböző pontjain. A változatos programok között dunai hajózás, városnéző buszos túra, különjáratú villamos is szerepel.

A turisztikai esemény szervezője a Budapesti Kereskedelmi és Iparkamara (BKIK) Kereskedelmi Tagozata, valamint idegenvezetői, akiknek kitartó munkája és alapos felkészültsége nélkül a rendezvénysorozat nem jöhetne létre."

Invitálja az érdeklődőket a BKIK az esemény bemutatkozó oldalán.

Tanulóink ebben az évben is vezetnek.

Február 24-én 10 órakor várják az érdeklődőket a "Külső-Ferencváros 120 percben" sétán.

Találkozó: 10 órakor a Külső-Ferencvárosi Szent Kereszt plébánia templom főbejáratánál (1091 Budapest, Üllői út 145.)

A sétát a BKSZC Gundel Károly Technikum tanulói vezetik!

• Burza Tamás - 2/14. UZ
  • Járka Teréz - 2/14. UZ
  • Korpos Rebeka - 2/14. UZ
  • Kovács Dávid -2/14. UZ
  • Deryabina Anna - 1/13. EUZ
  • Horváth Gabriella - 1/13. EUZ

Felkészítő tanárok: Gálné Országh Mária és Stumpf Ágnes.

A séta időtartama: min. 2 óra  A program ingyenes, de regisztrációhoz kötött.

További információ a részletes programoknál (Séták / 14. séta)

REGISZTRÁCIÓ a "Külső-Ferencváros 120 percben" sétára

A programokról részletesen itt lehet olvasni.