Kitöltendő űrlap a 2023-2024-es tanév 9. évfolyamára felvételt nyert tanulóknak

Az oldalt a 2023-2024-es tanév 9. évfolyamára felvételt nyert tanulóknak hoztuk létre. Kérjük, készítse elő a felvételi határozatot!

Tisztelt Szülő! Kedves Tanulónk!

Önök megkapták a felvételről szóló határozatot, melyben azt kértük, hogy látogassanak el erre az oldalra.

Kérem, figyeljenek arra, hogy az oldalon több űrlapot is ki kell tölteni, tehát többször is vissza kell térni erre az oldalra.

A kitöltési határidő: 2023. május 8.!

Az űrlapok kitöltéséhez szükség van:

• a felvételi határozatra
  • a tanuló személyi irataira

A felvételi tájékoztató 1. pontjában kitöltendő Űrlapot

tudják kitölteni!

A lap alján található meg a tájékoztató az SNI vagy BTM problémával küzdő tanulók számára.

Szintén itt tölthető le a kérelem minta az SNI vagy BTM kedvezmények igényléséhez.

Fontos, hogy a kérelem csak aláírva érvényes!! Kötelező melléklet a szakértői vélemény.

A kérelmet és mellékletét a beiratkozáskor, de legkésőbb szeptember 20-ig kell leadni!

A felvételi tájékoztató 2. pontjában leírt orvosi alkalmassági vizsgálathoz

szükséges Egészségügyi kérdőívet

tudják kitölteni!

A 9. évfolyamra belépő tanulókat minden évben remek programokkal várja a Gólyatábor! Az itt szerzett élmények, barátságok az egész évet meghatározzák! A három napos táborozás ebben az évben is Velencén lesz.

A Gólyatábori jelentkezést

tudják kitölteni!

A 2003-as és a 2004-es tagozatra felvételt nyert tanulók számára összeállítottuk a gyakorlati foglalkozásokhoz szükséges munkaruha és eszközjegyzéket.

Munkaruha- és eszközjegyzék ide klikkelve elérhető!

Az iskola a beiratkozáskor segítséget tud adni a munkaruházat beszerzésében!

Ha kérdése, problémája van, tegye fel a   titkarsag@gundeliskola.hu   címen!