H-SZ: 10:20 – 12:35; 14:00 – 16:30 CS: 10:20 – 12:35; 14:00 – 16:00 P: 10:20 – 12:35

JELENTKEZÉS KÜLFÖLDI SZAKMAI GYAKORLATRA, DÁNIA, ÉSZTORSZÁG, FRANCIAORSZÁG, 2019

Általános tájékoztató az Erasmus+ programról.

Információk a korábbi évek szakmai gyakorlatairól.

Az dániai, észtországi és franciaországi szakmai gyakorlatra 2019. október 13-áig lehet beadni a pályázatokat, részletek a pályázati felhívásban olvashatóak.

A jelentkezés lépései:

1. A következő dokumentumok elkészítése:

Europass fényképes önéletrajz magyar és angol/német nyelven pdf formátumban, online kitölthető

(az önéletrajzokat a következő néven mentse el: SAJÁTNÉV önéletrajz.pdf és SAJÁTNÉV önéletrajz angol/német.pdf)

Motivációs levél

(a motivációs levelet a következő néven mentse el: SAJÁTNÉV motivációs levél.pdf)

Személyi igazolvány és lakcímkártya másolata

(1 db. pdf vagy word formátumú dokumentum a következő néven mentve: SAJÁTNÉV szig lakcím)

2. Online jelentkezési lap kitöltése

Csak akkor kezdje el a jelentkezési lap kitöltését, ha az 1. pontban felsorolt dokumentumokat elkészítette, mert a jelentkezéskor fel kell töltenie azokat.

3. Az alábbi dokumentumok leadása az Erasmus irodában (Fszt. 3.)

szakiskolai tanuló jelentkezése esetén ajánlás a gyakorlati munkahelyről

18 év alatti pályázónál szülői beleegyező nyilatkozat

1 db igazolványkép

A pályázatok beadási határideje: 2019.október 13.

További kérdések feltétele online  vagy a fszt. 3-ban, az Erasmus irodában!

TI KÉRDEZTETEK- MI VÁLASZOLTUNK