Étkezéssel kapcsolatos tájékoztató a 2023-2024-es tanévre

Az Étkeztetési Szolgáltató Gazdasági Szervezet közzétette a 2023-2024-es tanévre szükséges dokumentumokat.

A 2023-2024-es tanévre az étkezéssel kapcsolatos igénylőlapok a lap alján tölthetőek le.

Aki szeretné igénybe venni az iskolai étkezést, annak a megfelelő adatlapokat le kell tölteni, majd a kitöltés

és a kézzel történő aláírás után el kell juttani az iskolá, Adamov-Molnár Erikának.

Ez történhet

• postai úton,
  • az iskola portáján történő leadással,
  • a kinyomtatott, aláírt, szkennelt dokumentumok elküldésével az adamovme@gundeliskola.hu címre.

Kérjük töltse le, majd kitöltés és aláírás után csatolja az étkezés igényléséhez az Adatkezelési nyilatkozatot is!

Az igénylőlapok beérkezésének határideje: 2023. július 30!

FONTOS!

Az igénylést és a hozzátartozó nyilatkozatot minden évben ki kell tölteni. (Akkor is, ha már az előző tanévben is étkezett valaki.)

Csak a pontosan kitöltött és kézzel aláírt igényeket tudunk elfogadni!!

Az igénybevétellel és a befizetéssel kapcsolatos konkrét tundivalókról az iskolában illetve a honlapon kell tájékozódni.

Ebédbefizetéssel kapcsolatos tudnivalók

Ha az oldal áttanulmányozása után kérdése merül fel az étkezéssel, befizetéssel, a fizetés módjával kapcsolatban, írjon az adamovme@gundeliskola.hu  címre.