Pedagógusnapi díjátadó a Felelős Szülők Iskolája Tanár Klubban

Elismerésben részesült iskolánk tanára, Meskóné Sütő Ágnes.

A Felelős Szülők Iskolája 2010 óta működő aktív szakmai és civil közösség, mely keretén belül az ideális gyermeknevelésre, az „elég jól” működő családra és a felelős szülői attitűdre keresik a válaszokat.

A Felelős Szülők Iskolája a PEDAGÓGUS POWER – TANÁR KLUB különdíjat adományozta

Meskóné Sütő Ágnes

részére

a BKSZC Gundel Károly Vendéglátó és Turisztikai Technikum tanáraként,

pedagógusként a kollégák inspirálásáért, számukra feltöltődést jelentő programok szervezéséért és a diákok minőségi oktatásáért végzett odaadó munkájáért.

Tibenszky Mona Lisa     Meskóné Sütő Ágnes     Vargacz Alexandra

alapító ügyvezető                díjazott                        ügyvezető

„Ars poeticám, hogy adjunk lehetőséget a gyereknek. Lehetőséget a fejlődésre, lehetőséget az új megismerésére, az önálló véleményalkotásra, a gondolkodásra. És a lehetőségeket merjék kihasználni, felhasználni. A legnagyobb kihívás jelenleg a tanításban többrétű. Egyrészt önmagammal legyek összhangban, mert akkor tudok magamból adni.

A másik a változó diáktársadalomhoz való alkalmazkodás jelent most kihívást.

Ugyanis ezek a gyerekek már sokkal inkább egyedül akarják megoldani a problémáikat és egyre kevesebb segítséget kérnek. Kevésbé osztják meg az érzéseiket a tanárokkal, sokkal kevesebbet tudunk róluk és felnő egy olyan generáció, aki az elmúlt két évben elszeparálva élt és nagyon nehezen talál vissza a közösségi léthez.

Ez kihívás, és büszke vagyok arra, hogy csapatépítő jellegű programokkal (korizás, színház látogatás) sikerült összekovácsolnom az osztályom.”

Gratulálunk az elismeréshez és köszönjük a számos, sikeres és élvezetes programot!

A teljes cikk a  Felelős szülők Iskolája  oldalán olvaható.