Nyitott nap a Gundelben
Merre tovább?! Nyitott nap, ízelítő a szakmai kínálatunkból! November 14., november 22. és november 30.! Kezdés mind a három alkalommal 15 óra 30-kor!

Kedves Nyolcadikos! Tisztelt Szülő!

Hamarosan dönteni kell arról, hogy hová adják be a nyolcadikosok a jelentkezési lapot.

Mi azzal segítjük a döntést, hogy ízelítőt adunk a turizmus - vendéglátás ágázat szakmáiból, izgalmas programokkal várjuk az érdeklődőket.

A 2024-2025-ös tanévre a

BKSZC Gundel Károly Vendéglátó és Turisztikai Technikum

8. évfolyamosok számára meghírdetett képzéseiről,

illetve az iskola által nyújtott lehetőségekről 3 alkalommal lehet tájékozódni.

• 2023. november 14.
  • 2023. november 22.
  • 2023. november 30.

A nyitott nap mind a három alkalommal 15 óra 30 perckor kezdődik, és azonos programot kínál.

A szülőknek előadást szervezünk az iskola által nyújtott képzésekről, lehetőségekről, szakmáink sajátosságairól.

A tanulóknak játékos betekintést adunk a turizmus-vendéglátás világába.

A program regisztráció után látogatható.

Visszaigazolást nem küldünk, mert nem kértük az e-mail cím megadását!

Aki regisztrált, azt várjuk a programon!

A programra sajnos már nem lehet regisztrálni,

a férőhelyek beteltek.

De a nyitott nap prezentációja hamarosan elérhető lesz a honlapon.

FONTOS!

Az utolsó nyitott napok időpontja egybe esik a központi írásbeli vizsgára jelentkezés határidejével!

Aki a technikumi képzéseink iránt érdeklődik, jelentkezzen a központi írásbeli vizsgára, mert ez felvételi követelmény!