Ireks házivásár 2024

Szakmai rendezvényen jártunk

Szeptember 17-én Komáromban, az  Ireks  házivásár 2024 szakmai bemutatókkal egybekötött rendezvényen jártunk.

Az iskolánkat 4 tanuló és 2 oktató képviselte:

• Csuta András 2/14. T
  • Kovács Dávid (KSZ/12. L)
  • Orosházi Eszter (12. B)
  • Pataki Nóra (KSZ/12. L)
  • Suth Csaba (oktató)
  • Szikora Erika (oktató)

Mind Csaba, mind pedig a magam nevében mondhatom, hogy a tanulóink fantasztikusan helyt álltak, szakmaiságukkal és tisztelettudó kommunikációjukkal méltán nemesbítették iskolánk hírnevét.

Az ügyvezető igazgató úr, Jankó Miklós, többször csatlakozott hozzánk, eközben hosszasan beszélgetett a tanulókkal. Az általa mutatott és képviselt irány határozottan egyezik az iskolán gyerekbarát szemléletével, szó mi szó nagyon motiváló és támogató közegben töltöttük el ezt a csodálatos napot, miközben rengeteget tanultunk is.

A tanulóink nagyon elégedettek voltak a nap végén, kiemelten tetszett nekik, hogy mindenki partnerként beszélgetett velük és a valóban szakmai irányultságú kérdések sem okoztak semmilyen problémát számukra.

Jó volt hallgatni egy-egy eszmefuttatást és azt, hogy milyen tájékozottak a tanulóink. Büszkék vagyunk rájuk, igen ez a helyes szó!!

Szikora Erika

Cukrász oktató