Idegenvezetők Világnapja 2020

Gundeles diákok is vezetnek az Idegenvezetők Világnapja 2020 rendezvényen

A Budapesti kereskedelmi és Iparkamara idén is megrendezi az Idegenvezők Világnapja rendezvényt

február 20. és február 23. között.

Mint mindig, most is izgalamas programokkal várják az érdeklődőket: tematikus séták, tárlatvezetések, épületbejárások, múzeumlátogatások indulnak Budapest különböző pontjain.  De bekapcsolódik, Szentendre, Vác, Esztergom, Dunakeszi, Gödöllő.

A Gundel kéttannyelvű képzésében illetve az idegenvezető képzésben résztvevő diákok eddig is aktív részesei voltak a programoknak.

Az idei év különleges, mert a diákok a közvetlen környezetünket - az ikonikus Ecseri téri templomot, az idén hatvan éves József Attila lakótelepet, a Szederinda éttermet - mutatják be. És természetesen nem marad ki a BKSZC Gundel Károly Szakképző Iskolájának bemutatása sem!

További részletek:

Idegenvezetők Világnapja 2020 - részletes információk

Február 21. - séták - Külső Ferencváros

Külső-Ferencváros - séta

Találkozó: 10 órakor a Külső-Ferencvárosi Szent Kereszt plébánia templom főbejáratánál (1091 Üllői út 145.)

A sétát a BKSZC Gundel Károly Szakképző iskola tanulói vezetik felkészítő tanárukkal, Gálné Országh Mária idegenvezetővel

A séta időtartama: min. 2 óra
A program ingyenes