GUNDELFESZT - 2024
Az idei tanév igazi fesztivál hangulatban kezdődik.

A tanévet, most már hagyományosan ráhangolódással kezdjük.

Az osztályokban a  belépők még egy kicsit ismerkednek egymással, bár a Gólyatáborban szinte a teljes kilencedikes évfolyam ott volt. Mások a nyári élényeiket osztják meg, és persze rengeteg játékkal, feladattal készülnek az osztályfőnökök.

Az iskolai közös programok is számos lehetőséget kínálnak, mindenki talál az érdeklődésének megfelelő programot.

2024 különlegessége, hogy a szakmai programok külsős előadói szinte teljes egészében volt Gundelesek, akik ma már sikeres, elismert szakemberek!

Idén kiemelt helyet foglal el a turisztika. Az érdeklődök kerekasztal beszélgetésekek keretében mélyülhetnek el a szakmai rejtelmekben.

A három nap fesztivál hangulatáról a gazdag program gondoskodik.

Szükséges felszerelés: nyitottság, jókedv, érdeklődés!