Az Eventrend Group 30. születésnapját ünnepli

Köszöntjük 30. születésnapján szakmai partnerünket, az Eventrend Group-ot!

Néhány hete izgalmas meghívót kaptunk szakmai partnerünktől az Eventrend Group-tól.

Örömmel készültünk a közös estére, hiszen több szállal kapcsolódunk a cégcsoporthoz.

Nemcsak az iskola tanulói kapnak lehetőséget arra, hogy a cégcsoporthoz tartozó neves helyszíneken teljesítsék a szakmai gyakorlatot, de partnerek vagyunk a cég belső képzési programjában is, így sok dolgozó nálunk tanul a szaktechnikusi végzettségért.

Ebből az alkalomból nyilatkozott a vállalat egyik alapító tulajdonosa, Nagy Gábor

a   magazinnak.

Nagy Gábor megosztotta az olvasókkal a cég filozófiáját, amely ebben az évben kimasló bevételt hozott a cégcsoportnak.

A siker azért is értékes, mert a vendéglátás még ma is kemény küzdelmet folytat azért, hogy magára találjon a pandémia után.

Büszkén beszélt arról, hogy három ikonikus hely - a New York Kávéház, a Gundel Étterem és a Centrál Kávéház - is a cég irányítása alá tartozik.

A sikerek nagyban köszönhetőek annak, hogy az Eventrend több programot is működtet a dolgozók cégen belüli karrierjének támogatására. Felkészült, kiegyensúlyozott és elkötelezett vezetőkké válnak azok, akik a cégen belül építik fel a karrier útjukat.

Nagy Gábor

A cikk teljes egészében a  Chefpincer.hu   oldalon olvasható.

Gratulálunk az eddigi eredményekhez és további sikereket kívánunk az Eventrend Group-nak!