BGE - Prezentációs Verseny

A Gundeles tanulók kaptak lehetőséget, hogy aktív résztvevői lehessenek a BGE által szervezett prezentációs versenynek.

BGE – PREZENTÁCIÓS VERSENY

2022. 04. 21. 13:00- 18:00

BGE Alkotmány utca 9.-11.

A BGE – NTP-HHTDK-21 Pályázati Program keretében lehetőség nyílt a Gundeles tanulók számára is, hogy aktív résztvevői lehessenek az Egyetem által szervezett prezentációs versenynek, melynek mottója: „Tapasztalatok és tanulságok- kihívások kezelése”.

A pályázatra közel 40 páros, ill. egyéni versenyző nevezett, melyben a feladat a mottóhoz illeszthető szabadon választott téma kidolgozása és illusztrált előadása volt. Iskolánkat 6 versenymunkával képviselték diákjaink, akik egyetemi hallgatókkal mérték össze tudásukat, előadókészségüket.

Méltán lehetünk büszkék diákjainkra, kiemelt dicséretben és elismerésben volt részük színvonalas prezentációjukért.

Érdem a német nyelven előadott prezentációért:

Becskeházi Kata & Molnár Anna Lili (11.B)

téma:„Unser Praktikumsplatz” felkészítő tanár: Oroszné Geszler Mónika

Helyezést elért tanulóink:

2. helyezés: Gál Lili & Marosvári Krisztina (2/10G)

téma: „Sacher torta és a süti-háború” felkészítő tanár: Cservenák Gézáné

3. helyezés: Szabó Fanni (11.A)

téma: „A márka három csíkkal”  felkészítő tanár: Adorján Krisztián

Tanúsítványt szerzett tanulóink:

Zöldi Réka (12.B)

téma: „Lovemarks, a vásárló hangja” felkészítő tanár: Ambruzsné Kévés Judith

Barna Richárd & Rimár Sándor (3/11H)

téma: „Facebook-Meta médiabotrányok” felkészítő tanár: Tóth Veronika

Méhling Brigitta (11.A)

téma: „Kaland-Törökország” felkészítő tanár: Adorján Krisztián

Zsűriben Iskolánk képviselője:

Ambruzsné Kévés Judith, Láng László

Köszönet a felkészítő tanároknak a diákoknak nyújtott támogatásért a versenymunkák összeállításában és az előadói készségek fejlesztésében, valamint a rendezvényen való részvételért.

Köszönet a zsűri tagjaiként felkért kollegáknak a munkájukért és a rendkívüli feladatok ellátásáért.

A programról készült sajtóanyag hamarosan megtekinthető az egyetemi oldalakon és iskolánk hírforrásában egyaránt.

Cservenák Gézáné BGE & GNDL projekt mentor                                Budapest, 2022. 04. 28.

A program az NTP-HHTDK-21 kódú pályázat

keretében valósult meg.