A Nemzeti Gundel Alapítvány pályázati kiírása a 2022-es évre

Megjelent a NGA idei pályázati felhívása!

A Nemzeti Gundel Alapítvány pályázati rendszere a 2022-es évre

I.                   Feltételrendszer

1.   Pályázhat egyénileg iskolánk tanulója, tanára vagy egy csoport (akár két-három fő) vagy osztály is.

2.   Pályázni lehet minden olyan program megvalósításához, mely összhangban áll az NGA célkitűzéseivel.

(Lásd az aulai faliújságon!)

Pl. vendéglátóipari és idegenforgalmi továbbképzés helyben vagy külső helyszínen, kirándulás, versenyen való részvétel versenyzőkén vagy nézőként, vagy verseny szervezése. Lehet a programmal kapcsolatos utazási-, szállásköltség, belépődíj, tiszteletdíj, alapanyagköltség, tanfolyamdíj egyéb szervezéssel kapcsolatos költség.

Fontos: A fentiekből mindenki a szakjának megfelelőt válassza ki.  Pl. Szakács, cukrász pincér osztálynál szállásköltséget nem, de bármilyen kóstolót szívesen támogatunk.

3.    A pályázatnak tartalmaznia kell a szakmai program

·         leírását,

·         várható költségét

·         az alapítványtól kért támogatás összegét,

·         tervezett létszámot

·         tervezett időpontot (elég a hónap)

4.    Beszámoló készítése: A megvalósult programot követő 15 napon belül beszámolót kell készíteni. Ennek tartalmaznia kell a Program leírását, kiemelten a szakmai eredményeit, hogy hányan vettek részt valamint a költségelszámolást. Kérünk maximum 3 db képet, melyen a résztvevők szerepelnek a program ideje alatt.

5.       Amennyiben nem valósul meg a program vagy nem készül beszámoló a programról, az alapítvány visszakérheti a támogatást.

II.                 A pályázati határidők:

·         kiírása (közzététel): 2022. április 11.

·         beadási határidő: 2022. április 29. (elektronikusan: nga@gundeliskola.hu címre)

·         elbírálás közzététele legkésőbb: 2022. május 6.

·         megvalósítás: 2022. május – 2022. december 16-ig

III.              Elbírálási szempontok

·         A kiírt feltételeknek megfelel-e a pályázat.

·         Mennyire szolgálja az egyén vagy a csoport szakmai fejlődését.

·         Az NGA célja és így a bírálók figyelembe veszik, hogy jelen pályázattal, minél több programot tudjanak támogatni, ezzel egyidejűleg nem cél, hogy egy-egy programot 100 %-ban támogasson, azaz előfordulhat, hogy a kért támogatásnak csak egy részét tudjuk odaítélni.

·         Az elbírálásnál a pályázat bírálói figyelembe veszik az összes beérkezett pályázatban szereplő igényelt összeget, valamint a Pályázati program egészére az NGA rendelkezésre álló keretösszeget.  Várhatóan a 2022-es időszakra kb. 1 000 000 Ft lesz.

IV.                A pályázatok bírálatát végzi:

·         Az NGA Kuratórium tagjai

Budapest, 2022. április 11.

NGA Kuratóriuma