2022 tavaszi vizsgaidőszak - jelentkezés érettségi- és szakmai vizsgára

A 2021-2022-es tanév tavaszi vizsgaidőszakára (május-június) 2022. február 15-ig lehet jelentkezni.

A 2021-2022-es tanév tavaszi vizsgaidőszakára az iskola végzős (az első rendes érettségi-, vagy szakmai vizsgára jelentkező) tanulói / képzésben résztvevői az osztályfőnököktől kapott információk alapján fognak jelentkezni.

A végzősők minden, a jelentkezéshez szükséges információt, az osztályfőnöktől kapnak meg.

Azok a tanulók / képzésben résztvevők akik:

• javító vizsgára,
  • pótló vizsgára,
  • szintemelő-, kiegészítő-, ismétlő-, stb., étrettségi

vizsgára jelentkeznek a 109-es tanügyi irodában tehetik ezt meg.

(Hétfő - csütörtök: 10 és 16 óra, péntek 10 és 12 óra között.)

A jelentkezés csak személyesen, méltányolható indok esetében meghatalmazott útján bonyolítható le.

A jelentkezési határidő: 2022. február 15.

A vizsgára csak akkor tud jelentkezni, ha az alábbiak rendelkezésre állnak:

Érettségi vizsgára jelentkezésnél

• személyi igazolvány,
  • lakcímkártya,
  • középiskolai bizonyítvány,
  • érettségi bizonyítvány vagy törzslapkivonat,
  • ha a vizsgáért fizetni kell, akkor az ennek megfelelő összeget a jelentkezés folyamatában kell átutalni az  Oktatási Hivatal számlájára vagy befizetni a középiskolába. (Az átutaláshoz / befizetéshez szükséges információkat a jelentkezéskor adjuk meg.)

Szakmai vizsgára jelentkezésnél:

• személyi igazolvány,
  • lakcímkártya,
  • középiskolai bizonyítvány,
  • szakmától függően érettségi  bizonyítvány, nyelvvizsga bizonyítvány,
  • törzslapkivonat javítóvizsgánál,
  • ha a vizsgáért fizetni kell, akkor az ennek megfelelő összeg nagyságáról és a befizetésről a jelentkezéskor adunk tájékoztatást.

Az iskola csak azok vizsgajelentkezését tudja befogadni, akik tanulói jogviszonyban / felnőttképzési jogviszonyban állnak vagy álltak az iskolával.

2022. február 15. után vizsgajelentkezést már nem tudunk befogadni!!