Osonó Színházműhely - József Attila másképp

Unalmas érettségi tétel? Fárasztó memoriter? Az Osonó Színházműhely segít izgalmassá tenni ezt.

Az Osonó Színházműhely szeptember 27-én kihelyzett színházi előadást tartott az iskola 41-es termében.

Az érettségi előtt álló 12-es évfolyam osztálynyi tanulója vett részt a József Attila életét és munkásságát bemutató előadásban.

Ténylegesen az előadásban vettek részt, a két színész számított és épített is az aktív közreműködésre.

A produkció a néző, a színész és a költő találkozása. Semmilyen értelemben sem a hagyományos színház, még kevésbé a hagyományos költői életút bemutatása.

A résztvevők másfél óra után azzal álltak fel, hogy egészen másképp látják a költőt és a műveit, mint eddig.

Az előadás színlapja és trailere itt nézhető meg.

Az Osonó Színházműhely bemutatása