Újabb Erasmus+ csapat indult útnak

2024. január 5.
Újabb Erasmus+ csapat indult útnak
Az úticél: a W Dubai - The Palm 5 csillagos szálloda.

Január 5-én útnak indult iskolánk Erasmus+ csapata Dubaiba.

A Liszt Ferenc Repülőtér 2B terminálon készült csoportkép az indulás előtt.

Diákjaink március 3-ig, 8 hetes gyakorlaton vesznek részt a W Dubai - The Palm 5 csillagos szállodában.

A W Dubai The Palm Hotel az ikonikus Palm Jumeirah szigetén található, az első W Escape szálloda a Közel-Keleten.

A pazar felszereltségű üdülőszállodában 349 minden kényelemmel felszerelt szoba és lakosztály, hat étterem, 7 000 m2-es úszómedence és 450 hosszú, privát homokos strand kényezteti a kikapcsolódni vágyókat.

A csapat tagjai, és munkahelyeik a szállodán belül:

• Mezei Anita Liza (12. F) - Front Office
  • Novota Fanni (12. F) - Front Office
  • Schmotzer Petra Tímea (11. F) - Sales
  • Mihály Sára Bettina (12. F) - "Akira Back" japán étterem - pincér
  • Szakál Zsanett (11. A) - "Akira Back" japán étterem - pincér
  • Pálos Kata Boglárka (11. A)  - "Torno Subito" 1 Michelin csillagos olasz étterem - pincér
  • Barthelemy-Almási Krisztián (11. F) - "Torno Subito" 1 Michelin csillagos olasz étterem - pincér
  • Gulyás Koppány Zsombor (KSZ/12. N) - "Torno Subito" 1 Michelin csillagos olasz étterem - szakács

A kísérő tanár, Bálványos Miklós, január 10-ig a helyszínen segíti a munkát, utána állandó on-line kapcsolat segíti a tanulókat.

Hétvégén kirándulásokon, városnézéseken vesznek részt, hétfőn pedig indul a gyakorlat.

Szőllősi Róbert

szakoktató / Trainer of Food & Beverage Services