Csokor helyett!
Ballagási csokor helyett esélyt! A Máltai Szeretetszolgálat kezdeményezésünk mellé állt, és létrehozta a Csokor helyett esélyt programot!

Kedves Végzős Szülők!

Mivel iskolánkban nagy hagyománya van a közösségi segítségnyújtásnak, arra gondoltunk, a ballagás kapcsán is egy jó ügy mellé állunk.

Kezdeményezésünkre a Máltai Szeretetszolgálat létrehozta a Csokor helyett esélyt nevű programját.

Arra kérjük Önöket, hogy a lufikra, virágokra szánt összeget, amennyiben megtehetik, ajánlják fel az elmaradottabb településeken élő diákok távoktatását segítő program javára.

Részletesebb információt itt olvashatnak:

Csokor helyett esélyt program leírása

Adakozni április 27 - május 1. között tudnak:

Itt lehet adományozni!

Kérjük, a közleménybe írják be Gundel távballagás. Így tudjuk majd nyomon követni, hogy mekkora összeggel segítjük a rászoruló tanulókat.

Köszönöm, ha  Önök is csatlakoznak a Csokor helyett esélyt programhoz!

A felhívás elérhető a  facebook oldalunkon is.