Búcsú Gundel Gábortól

Súlyos veszteség érte a Gundel családot, elhunyt Gundel Gábor.

Iskolánk 1990-ben vette fel a neves vendéglátós, Gundel Károly nevét, a Gundel család hozzájárulásával és támogatásával.

A Gundel család, és képviselőjeként Gundel Gábor, mindig megtisztelt minket a jelenlétével az iskolai élet fontos eseményein.

Kíváncsian vártuk a kellemes beszélgetéseket a dolgozói vacsoraesteken, azt, hogy hogyan ízlik a menü. Vártuk a közös alkalmakat az iskolai életünk neves eseményein. Számíthattunk rá.

Nagy öröm volt, hogy a Nemzetközi Ifjúsági Gasztronómiai Versenyen hagyományosan Gundel Gábortól vehették át a győztesek a vándorkupát.

Különleges élmény, amikor Gundel Gábor, a Gundel étteremben gratulál a versenyzőknek, akik tovább viszik a Gundel család gasztronómiai örökségét.

De éppen ilyen különlegessé tette az alkalmat, amikor „csak” az iskolában voltunk.

Nagyon fog hiányozni számunkra a jelenléte, támogatása, személyisége.

Együtt érzünk a gyászoló családdal.