Ott voltunk a Bocuse d Or magyar döntőjében

Az 1/9. H osztály izgalmas szakmai programon vett részt!

2023. október 26-án került sor a Bocuse d'Or magyarországi döntőjére.

Iskolánkat az 1/9. H osztály képviselte, és természetesen egykori tanulónknak, Molnár Bencének szurkoltak.

Bence 2016-ban, a budapesti európai döntőn 10. osztályos szakácstanuló volt, amikor nézőként elhatározta, hogy felnőtt szakácsként, már versenyzőként fog indulni. 2021-ben Veres István Michelin-csillagos séf mellett teljesített commis-ként, el is jutottak a lyoni döntőig.

Tegnap pedig  Essência Restaurant - Tiago & Éva  souschef-jeként hozta el a médiazsűri különdíját.

Büszkén gratulálunk Bencének az eddig  elért sikereihez, és bízunk benne, hogy azok az elsőéves szakácstanulók, akik ma nézőként beleszagoltak a gasztronómia Forma-1 fergetegébe, megérezték az elhivatottságot, szakmai alázatot, kitartást, elszántságot, ami ahhoz kell, hogy hasonló eredményeket érhessenek majd el ők is szakmai fejlődésük során.