Várjuk személyesen vagy, ha teheti, intézze e-mailben az ügyeit! : H-K: 8.00 - 16.30 Sz-Cs: 8.00 - 16.00 P: 8.00 - 12.00

Bártender képzés Lajsz Andrással

Iskolánk ad otthont LAJSZ ANDRÁS bártender tanfolyamának!

Kedves Tanulók!

A BKSZC Gundel Károly Vendéglátó és Turisztikai Technikumban lehetőség nyílik egy intenzív Bártender képzésben való részvételre.

A Bártender nem alapszakma, csak tanfolyam keretében lehet elsajátítani a hozzá kapcsolódó ismereteket.

A Lajsz András nevével fémjelzett tanfolyam elméleti- és gyakorlati ismereteket ad, a képzés végén a résztvevők oklevelet kapnak.

A tanfolyamon, jellege miatt, csak a 18 évesnél idősebbek vehetnek részt, hiszen a koktélok világa nem képzelhető el csak alkoholmentes formában.

A tanfolyam alatt sokféle és nagy mennyiségű koktélt készítenek a résztvevők, melyeknek jelentős az alapanyagigénye.

A tanfolyam költségtérítéses, ára 80 000 Ft.

Ezt két részletben lehet befizetni, a tanfolyamra való jelentkezéskor és a tanfolyam felénél.

A képzés október 4-én indul, heti két alkalommal, 12 héten keresztül tart.

Képzési napok: kedd és csütörtök, 15 órától a 28-as felszolgáló teremben.

A tanfolyam csak megfelelő számú jelentkező esetén indul!!

Akit érdekel a tanfolyam, az jelezze a  szakmaititkarsag@gundeliskola.hu  e-mail címen.

A jelentkezési lapot személyesen lehet igényelni a titkárságon,

leadási határidő 2022. szeptember 26.

Budapest, 2022. 09. 12.

Mészáros Mária