Alapítványi est - 2023
Március 10-én ismét egy remek estében volt része a Gundelnek. Köszönjük minden támogatónknak!

Az Alapítványi Est ebben az évben megújúlt formában tért vissza az elmúlt évek kényszerű kihagyása után.

Mottója:

„A tankonyhától a Michelin csillagig…”

Ez teljes mértékben valós mottó volt, hiszen a büféasztalos állófogadás keretében fogyasztható vacsora menüsorait Bíró Lajos, Mészáros Ádám és Vomberg Frigyes kreálta, kifejezetten erre az alkalomra.

A leendő szakácsoknak nagy élmény volt, hogy részt vehettek ezeknek a különleges ételeknek az elkészítésében, és együtt főzhettek pl. Bíró Lajossal. Pincér taulóink Lajsz András irányításával készítették a koktélokat.

Így az este a remek program mellett igazi gyakorlati tapasztalatokat is adott a diákoknak.

Mindenkinek köszönjük a részvételt és a támogatást!

Az Alapítványi Esten készült videó

Az esten több volt tanulónk is beszélt arról, hogy miért jött örömmel az Alapítványi estre.

Miért a Gundel?