Adni jó

A 12. A osztály az idei Köszikávé bevételt a KITTI Alapítványnak ajánlotta fel.

Iskolánkban már hagyomány, hogy egy-egy osztály meglepi az iskolatársakat és az iskolai dolgozókat egy kellemes délelőttel, amikor kávé és sütemény különlegességeket kínálnak.

A Köszi Kávé mindig nagy sikert arat.

A szervezők nemcsak a munkájukat és az alapanyagokat ajánlják fel, de az ennek révén szerzett bevételt is.

A szervező osztály mindig közösen választja ki a támogatandó szervezetet vagy személyt.

A 12. A osztály 2024. január 18-án látta vendégül az iskolát.

Az így összegyűjtött bevételt a KITTI Alapítványnak juttatták el.

KITTI Alapítvány azért jött létre, hogy segítséget adjon a súlyos agykárosodást szenvedett Kitti fejlesztéséhez, életének jobbá tételéhez.

Az adományt a szülők és Kitti személyesen vették át az iskolában.

A találkozó igazi érzelmi hullámvasút volt az osztály tanulóinak.

Kitti és szülei kedvessége, vidámsága és az erő, amit sugároztak, mindenki számára példaértékű. De nehéz volt látni, hogy Kitti mennyire küzd a mozgással és tudni azt, lehet, hogy soha nem fog beszélni.

Mindannyian drukkolunk Kittinek és a szüleinek!