Ha teheti, e-mailben intézze az ügyeit! Személyes ügyintézés: H-SZ: 8.00 - 16.30 CS: 8.00 - 16.00 P: 8.00 - 12.00

Archívum - 2010. május

Legfrissebb

Tanulók beszámolói
Hamarosan indul az olaszországi szakmai gyakorlat. A nyertes pályázatot leadó diákok folyamatosan leírják élményeiket, beszámolnak arról, hogy milyen is kint, Lignanoban. A beszámolókat itt olvashatjátok majd.

További cikkek

A Magyar Kereskedelmi és Iparkamara szervezésében harmadszor került megrendezésre a Szakma Sztár Fesztivál, a Szakma Kiváló Tanulója Verseny országos döntője, mely 2010. április 26-28. között a Hungexpo G és F pavilonjában várta a versenyzőket és a látogatókat.
Ferran Adria (El Bulli), Heston Blumenthal (Fat Duck) és Thomas Keller (French Laundry, Per Se) Harold McGee közreműködésével nyilatkozatot bocsátott ki a modern konyhaművészettel kapcsolatosan