Ha teheti, e-mailben intézze az ügyeit! Személyes ügyintézés csak előre egyeztetett időpontban: K: 8.00 - 14.00 Sz: 8.00 - 14.00 Cs: 8.00 - 14.00

Versenykiírás 2012

A Gundel Károly Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Szakképző Iskola idén már 32. alkalommal rendezi meg Nemzetközi Ifjúsági Gasztronómiai Versenyét. A verseny időpontja: 2012. március 22 – 24.

A verseny célja a tanórákon elsajátított tudás és készségek minél teljesebb körű és kreatív bemutatása. A verseny immár nemcsak az erő és a tudás felmérése, hanem maga is a tanulás egyik formájává válik. Tanulás egymástól és egymásról. Kiemelt célunk az új technológiák és technikák, a modern gasztronómiai szemlélet terjesztése a nemzeti gasztronómiai hagyományokkal összhangban.

A verseny tartalma

“Retro – az 1970-es évek”

A hetvenes évek megidézése, akkor és most. A kiválasztott termék elkészítése a korabeli konyhatechnológiai eljárásokkal és a mai tendenciáknak megfelelően.

A verseny részletes programja letölthető: