Ha teheti, e-mailben intézze az ügyeit! Személyes ügyintézés: H-SZ: 8.00 - 16.30 CS: 8.00 - 16.00 P: 8.00 - 12.00

Tájékoztató a 8. évfolyamosoknak
Merre tovább?! Online nyitott nap és ízelítő a szakmai kínálatunkból!

Kedves Nyolcadikos! Tisztelt Szülő!

Hamarosan dönteni kell arról, hogy hová adják be a nyolcadikosok a jelentkezési lapot.

A döntéshez segítséget ad a lap alján letölthető, a BKSZC által készített tájékoztató, amely bepillantást ad a turizmus - vendéglátás ágázat szakmáiba is.

A 2021-2022-es tanévre a

BKSZC Gundel Károly Vendéglátó és Turisztikai Technikum

8. évfolyamosok számára meghírdetett képzéseiről,

illetve az iskola által nyújtott lehetőségekről 3 alkalommal lehet tájékozódni.

• 2020. november 10.
  • 2020. november 18.
  • 2020. november 26.

A COVID terjedése elleni szabályok miatt a program online formában valósul meg.

Mind a három alkalommal az iskola facebook oldalán tekinthető meg Kóbor Zoltán igazgató úr tájékoztatója és az iskola bemutatása.

Lehetőség lesz közvetlen kommunikációra is, így a program alatt felmerült kérdéseket is fel lehet tenni, de a tanulókat is várjuk különféle online programokkal.

A részletekért kísérjék figyelemmel a honlapot illetve a facebook - Gundel oldalt.