Ha teheti, e-mailben intézze az ügyeit! Személyes ügyintézés csak előre egyeztetett időpontban: K: 8.00 - 14.00 Sz: 8.00 - 14.00 Cs: 8.00 - 14.00

Szóbeli felvételi vizsga és /vagy pályaalkalmassági vizsgálat beosztása 2021

A cikkben letölthető a beosztás. Kérjük olvassa el figyelmesen a részleteket is!

Kedves Felvételiző! Tisztelt Szülő!

A hozzánk jelentkező tanulóknak, a választott tagozattól függően, szóbeli felvételi vizsgán és/vagy pályaalkalmassági vizsgálaton kell részt vennie.

Technikum: szóbeli felvételi vizsga

Szakképző iskola: pályaalkalmassági vizsgálat

A szóbeli felvételi vizsgát és a pályaalkalmassági vizsgálatot azonos időpontra szerveztük meg.

(A beosztásban mindenki szerepel, a tanulók a helyszínen kapnak eligazítást!)

Időpontjuk:

2021. március 2. kedd vagy március 3. szerda

A beosztás a lap alján már letölthető!

A jelentkezési lapok feldolgozása még folyamatban van!!

Ha nem találja magát a listán, akkor kérjük, nézzen vissza később!

A jelentkezési lapok postára adási határideje 2021. február 19., éjfél volt.

Így a pénteken délután feladott jelentkezési lap még nem érkezett meg hozzánk!

Ha valaki február 26-án sem találja magát a listán kérjük írjon e-mailt a titkarsag@gundeliskola.hu címre!

Ha a megadottidőpont ütközik egy másik felvételivel, kérjük írjon e-mailt a titkarsag@gundeliskola.hu címre!

FONTOS! Az érdeklődésnél illetve az időpont módosításnál meg kell adni a tanuló nevét, születési dátumát és az oktatási azonosítószámát!

A szóbeli felvételi vizsga illetve pályaalkalmassági vizsga alatt a következő szabályokat kell betartani.

• A felvételizőnek a megjelölt időpont előtt 15 perccel kell megérkeznie az iskolába. A pontos érkezés biztosítja, hogy az épületben az engedélyezett létszámban tartózkodjanak a tanulók!
  • A szülők, kísérők nem léphetnek be az épületbe.
  • Csak egészséges vizsgázó vehet részt a szóbeli felvételi vizsgán illetve pályaalkalmassági vizsgálaton.
  • A vizsgázóknak a belépéskor kötelező a kézfertőtlenítés és a testhőmérséklet mérése. Ha a vizsgázó testhőmérséklete az ellenőrző mérésen is magasabb, mint 37,7; a vizsgázó nem léphet be az épületbe. A pótnapra kérhet időpontot.
  • A vizsgázóknak az épület több pontján is lehetősége van a kézfertőtlenítésre.
  • Mind a vizsgázók, mind a vizsgáztatók (tanár, diák) kötelesek a felvételi időtartama alatt maszkot viselni!
  • A felvételiztetők (tanárok, diákok) számára a kesztyű viselése nem kötelező, de a felvételi helyszíneken elhelyezett kézfertőtlenítőt rendszeresen használni kell.
  • A felvételizőknek az épület egészében tartani kell a biztonságos távolságot.
  • A felvételizők által használt eszközöket folyamatosan fertőtlenítjük.
  • A felvételizőnek a saját íróeszközét kell használnia.

A felvételire a tanuló hozza magával:

• a napló oldal hitelesített másolatát, (Nem az ellenőrző oldalt!)  Be kell menni az iskolatitkárhoz és kérni kell a napló oldal hitelesített másolatát. Nem jó sem a tanulói-, sem a szülői felületről letölthető ellenőrző vagy napló oldal.
  • fényképpel ellátott igazolványt, pl. diákigazolvány, személyi igazolvány, útlevél,
  • kék tollat.

A szóbeli felvételi illetve a pályaalkalmassági vizsgálat ideje alatt a tanulók nem használhatnak mobil telefont!!

Ha a szóbeli vizsgával vagy a pályaalkalmassági vizsgálattal kapcsolatban bármi gond van,  jelezze a problémát a

titkarsag@gundeliskola.hu   címen!

A vizsgával kapcsolatos információk itt vagy az iskola  facebook oldaláról lehet elérni.

A szóbeli felvételi vizsga illetve a pályaalkalmassági vizsgálat beosztása itt tölthető le!

A lista már nem frissül!

Utolsó frissítés: 2021. február 25.