H-SZ: Küldjön e-mailt! CS: Küldjön e-mailt! P: Küldjön e-mailt!

Siker a Jövőt Építők Generációja Versenyen!

2 csapatunk is döntőbe jutott a Jövőt Építők Generációja Versenyen!

A Corvinus Egyetem 2014 óta évről évre megszervezi a középsikolásoknak a JÉG versenyt.

A JÉG, Jövőt Építők Generációja, verseny országos megmérettetés. A 3 fős csapatoknak a közismereti és gazdasági témaköröket felölelő feladatokat kell megoldani.

A megmérettetés négy selejtező fordulóval kezdődik, végül a legjobb tíz csapat bejut az országos döntőbe, amely a JÉG Napok keretein belül kerül megrendezésre a Budapesti Corvinus Egyetemen.

A döntőben az első három helyezett csapatot a támogatók által felajánlott értékes nyereményekkel díjazzák.

Idén a száznál is több regisztrált csapatból iskolánk 2 csapata is bejutott a legjobb 10 csapat közé, az élő fordulóba.

A Csipetcsapat  tagjai: Oláh Evelin, Takács Marcell, Valis Virgínia a 11. C osztály tanulói.

A Tour-órudi  tagjai: Dugasz Lili, Kerekes Kata, Kézics Nikol a 11. A osztály tanulói.

A Csipetcsapat a maximális 60 pontból 57 pontot, a Tour-órudi csapat a maximális 60 pontból 56 pontot ért el.

Felkészítő tanáruk Tóth Veronika.

Gratulálunk a csapatoknak és a felkészítő tanárnak!

A  veszélyhelyzere való tekintettel a verseny döntője várhatóan elmarad.