H-SZ: Küldjön e-mailt! CS: Küldjön e-mailt! P: Küldjön e-mailt!

Március 16-tól digitális tanrend!

Friss tájékoztatás iskolánk új működésével kapcsolatban.

Kedves Gundeles Diákok és Szülők!

Azon dolgozunk, hogy az új, rendkívüli helyzetből a lehető legjobbat hozzuk ki. Mindent megteszünk azért, hogy végzőseinket felkészítsük az eredményes érettségi és szakmai vizsgákra, és az alsóbb évfolyamoknak biztosítsuk a folyamatos tanulás lehetőségét.

Néhány napon belül elkészítjük a digitális tanulás kereteit, elvárásait, a számonkérés és jegyszerzés menetét, ami alapján a következő hetekben működni tudunk, ami alapján valóban érvényes lehet a tanév.

Tanulóinkat kérjük, hogy az alábbi időpontokban vigyék el az iskolában hagyott tankönyveiket, az otthoni tanuláshoz szükséges felszerelésüket:
  • március 16. hétfő
    •   9:00 - 11:00 között 12. évfolyamosok
    • 12:00 - 14:00 között 11. évfolyamosok
  • március 17. kedd
    •   9:00 - 11:00 között 10.évfolyamosok
    • 12:00 - 14:00 között   9.évfolyamosok + nyelvi előkészítő osztályok

A szakképző osztályokat kérjük, hogy amennyiben szükséges bejönniük az iskolába, egyeztessenek időpontot az osztályfőnökükkel.

Minden fontos információt közzéteszünk az iskola honlapján, facebook oldalán és a Kréta faliújság felületén.

Kérjük minden diákunk és a kedves szülők türelmét, higgyék el, a lehető legjobbat fogjuk kihozni a helyzetből.