Ha teheti, e-mailben intézze az ügyeit! Személyes ügyintézés csak előre egyeztetett időpontban: K: 8.00 - 14.00 Sz: 8.00 - 14.00 Cs: 8.00 - 14.00

Máltai gyakorlat az Erasmus keretében

Málta 2021 nyara

A 2020-2021-es tanév a padnémia jegyében és teljes bizonytalanságban zajlott.

Folyamatosan készültünk a meghírdetett programokra, - Málta, London és Németország - de sokáig teljes volt a bizonytalanság, hogy mikor lehet utazni, sőt! Lehet-e egyáltalán utazni.

Legnagyobb örömünkre az 5 csillagos máltai Kempinski Hotel San Lawrenz ( Kempinski Hotel San Lawrenz)   a májusi nyitás mellett döntött, így május 30-án az idei év első csapata nekivághatott az utazásnak.

Az első képek!

2021. május 30. és november 9. között több turnusban, összesen 35 tanulónk vesz részt a programban.

Az idei évben nemcsak a tanulók, de 4 szakoktató is szakmai gyakorlatot szerez a szállodában.