Ha teheti, e-mailben intézze az ügyeit! Személyes ügyintézés csak előre egyeztetett időpontban: K: 8.00 - 14.00 Sz: 8.00 - 14.00 Cs: 8.00 - 14.00

Központi írásbeli vizsga információk 2021

Információk a központi írásbeli vizsgáról! Az írásbeli vizsga a biztonsági szabályok betartásával kerül lebonyolításra.

Központi írásbeli vizsga a Gundelben

A vizsgára hozzánk jelentkező tanulók az alábbi tartalommal kaptak  tájékoztató levelet.

A központi írásbeli vizsgára 2021. január 23-án, szombaton, 10 órakor kerül sor.

Az írásbeli felvételi vizsga tantárgyai:

• magyar nyelv       45 perc
  • matematika          45 perc

A két feladatlap kitöltése között 15 perc szünet van.

A tanulóknak a felvételi vizsga előtt 30 perccel korábban kell megjeleni a teremben, és magával kell hoznia a következőket:

• az értesítő levelet,
  • diákigazolványt vagy személyi igazolványt és az oktatási azonosító számot,
  • golyóstollat, (kék vagy fekete)
  • ceruzát a rajzok elkészítéséhez,
  • vonalzót, körzőt.

NEM HASZNÁLHATÓ: SZÁMOLÓGÉP, MOBILTELEFON!

Az SNI-s vagy BTM-es tanulók az értesítéshez mellékelt határozatban jelzett kedvezményekre jogosultak.

Azok a tanulók, akik január 23-án nekik fel nem róható okból (pl. orvos által igazolt betegség, váratlan közlekedési nehézség, hatósági karantén, stb.) nem tudtak részt venni az írásbelin, 2021. január 28-án, csütörtökön 14 órakor pótló felvételi vizsgán vehetnek részt.

A hiányzást az iskolának - legkésőbb a vizsga napján - telefonon (06-1-280-6810) vagy e-mailben (titkarsag@gundeliskola.hu) be kell jelenteni és az orvosi vagy egyéb igazolást a pótló vizsga napján be kell mutatni!

A dolgozatok megtekinthetők 2021. január 29-én, pénteken, 8 - 16 óra között, a 109-es szobában.

A megtekintésre mindenki saját időpontot kapott.

A dolgozat értékelésére, csak akkor, ha az eltér a központi javítási útmutatótól, írásban észrevételt tehet, melyet február 1-jén 16 óráig adhat le az I. em. 109-es szobában.

Az értékelő lap átvehető: 2021. február 4-én (csütörtökön) 8 és 16 óra között a 109-es szobában, személyesen (diák vagy szülő), igazolvány felmutatásával.

Figyelem: Az értékelőlapot csatolni kell azokhoz a tanulói jelentkezési lapokhoz, amelyeket a központi írásbeli felvételi vizsgát előíró iskolákba küldenek be!

Az eredményről telefonon (a rövid határidő miatt) felvilágosítást nem tudunk adni.

A COVID járvány miatt a központi írásbeli felvételi vizsgát

a vizsgákra vonatkozó szabályok betartásával szervezzük meg.

Kiemelten fontosak az alábbiak:

• Az épületbe csak a vizsgázók léphetnek be, a személyazonosságuk igazolása mellett. A szülők nem léphetnek be az iskolába.
  • A vizsgázók az épületbe csak maszkban léphetnek be.
  • A vizsgázók több iskolából érkeznek, zárt térben tartózkodnak, így a jelenleg hatályos jogszabályok szerint a maszk használata a vizsga teljes ideje alatt kötelező.
  • A belépéskor a testhőmérséklet ellenőrzése és a kézfertőtlenítés kötelező.
  • Egy tanterembe legfeljebb 9 főt osztottunk be.
  • A felügyelő tanárok és a vizsga szervezésében résztvevők a vizsga teljes időtartama alatt maszkot és kesztyűt használnak.
  • Minden teremben biztosítunk kézfertőtlenítőt.

Mindenkinek sikeres szereplést kívánunk!