H-SZ: Küldjön e-mailt! CS: Küldjön e-mailt! P: Küldjön e-mailt!

Központi írásbeli vizsga - fontos információk 2020

A központi írásbeli vizsga minden fontos időpontja olvasható a cikkben!

Központi írásbeli vizsga a Gundelben

A vizsgára hozzánk jelentkező tanulók az alábbi tartalommal kaptak  tájékoztató levelet.

A központi írásbeli vizsgára 2020. január 18-án, szombaton, 10 órakor kerül sor.

Az írásbeli felvételi vizsga tantárgyai:

• magyar nyelv       45 perc
  • matematika          45 perc

A két feladatlap kitöltése között 15 perc szünet van.

A tanulóknak a felvételi vizsga előtt 20 perccel korábban kell megjeleni a teremben, és magával kell hoznia a következőket:

• az értesítő levelet,
  • diákigazolványt vagy személyi igazolványt és az oktatási azonosító számot,
  • golyóstollat, (kék vagy fekete)
  • ceruzát a rajzok elkészítéséhez,
  • vonalzót, körzőt.

NEM HASZNÁLHATÓ: SZÁMOLÓGÉP, MOBILTELEFON!

Az SNI-s vagy BTM-es tanulók az értesítéshez mellékelt határozatban jelzett kedvezményekre jogosultak.

Azok a tanulók, akik január 18-án nekik fel nem róható okból (pl. orvos által igazolt betegség, váratlan közlekedési nehézség, stb.) nem tudtak részt venni az írásbelin, 2020. január 23-án, csütörtökön 1400 órakor pótló felvételi vizsgán vehetnek részt. A hiányzást az iskolának - legkésőbb a vizsga napján - telefonon (06-1-280-6810) vagy e-mailben (titkarsag@gundeliskola.hu) be kell jelenteni és az orvosi vagy egyéb igazolást a pótló vizsga napján be kell mutatni!

A dolgozatok megtekinthetők 2020. január 24-én, pénteken, 800 - 1600 óra között, a 109-es szobában.

A dolgozat értékelésére, csak akkor, ha az eltér a központi javítási útmutatótól, írásban észrevételt tehet, melyet január 27-én 1600 óráig adhat le az I. em. 109-es szobában.

Az értékelő lap átvehető: 2020. január 30-án (csütörtökön) 800 és 1600 óra között a 109-es szobában, személyesen (diák vagy szülő), igazolvány felmutatásával.

Figyelem: Az értékelőlapot csatolni kell azokhoz a tanulói jelentkezési lapokhoz, amelyeket a központi írásbeli felvételi vizsgát előíró iskolákba küldenek be!

Az eredményről telefonon (a rövid határidő miatt) felvilágosítást nem tudunk adni.

Mindenkinek sikeres szereplést kívánunk!