H-SZ: Küldjön e-mailt! CS: Küldjön e-mailt! P: Küldjön e-mailt!

Kitöltendő űrlap a 9. évfolyamra felvételt nyert tanulóknak

Az oldalt a 9. évfolyamra felvételt nyert tanulóknak hoztuk létre. Kérjük, készítse elő a felvételi határozatot!

Tisztelt Szülő! Kedves Tanulónk!

Önök már megkapták a felvételről szóló határozatot, melyben azt kértük, hogy látogassanak el erre az oldalra.

A 2. pontban kitöltendő űrlapot     IDE KLIKKELVE      tudják kitölteni!

A lap alján található meg a tájékoztató az SNI vagy BTM problémával küzdő tanulók számára.

Szintén itt tölthető le a kérelem minta az SNI vagy BTM kedvezmények igényléséhez.

Fontos, hogy a kérelem csak aláírva érvényes!! Kötelező melléklet a szakértői vélemény.

A kérelem és melléklete beküldhető (szkennelés vagy fotózás után) a

felveteli@gundeliskola.hu címre, vagy

beküldhető postai úton vagy

leadható munkanapokon az iskola portáján 8 és 18 óra között.

A szülők az e-Kréta elektronikus ügyintézési folyamatát is használhatják a beiratkozáshoz.

A lap alján tölthető le az a központi segédlet, ami végigvezeti a szülőt ezen a folyamaton.

VIGYÁZAT! Ez a lehetőség csak 2020. június 15. után nyílik meg a szülők számára!

Kérjük olvassa el ismételten a beiratkozás folyamatáról kapott értésítésben megadott határidőt!