Ha teheti, e-mailben intézze az ügyeit! Személyes ügyintézés: H-SZ: 8.00 - 16.30 CS: 8.00 - 16.00 P: 8.00 - 12.00

Kéréseink a COVID miatt!

Kidolgoztuk az iskolai szabályokat a COVID terjedésének iskolai megakadályozására.

Tisztelt Szülők! Tisztelt Tanulók!

Mindannyiunk biztonsága és annak érdekében, hogy a 2020-2021-es tanévet végig az iskolában töltsük, kérjük tartsák be az alábbi szabályokat.

Az a diákunk, aki

• az elmúlt 14 napban közvetlen szoros kontaktusban volt valószínűsített, illetve megerősített koronavírusos személlyel,
  • az elmúlt 14 napban külföldön járt,
  • saját magán illetve a vele egy háztartásban élő személyek körében tapasztalt bármit az alábbi tünetek közül: láz, íz- és szagvesztés, köhögés, heveny légzési nehézség,

ne lépjen be az iskola területére a kontaktus után számított 14 napig, vagy negatív PCR teszt vizsgálatig.

Az a tanulónk, aki az utóbbi 14 napban bármely tömegrendezvényen részt vett, jöhet iskolába, csak nagyon figyeljen az esetleges előbb felsorolt jelekre, és azonnal jelezze azt az osztályfőnökének.

Az iskolában mindenki cselekedjen felelősen önmagáért és másokért, tartsa be az iskolai COVID protokollt!

Együttműködésüket megköszönve üdvözlettel,

Kóbor Zoltán