H-SZ: 10:20 – 12:35; 14:00 – 16:30 CS: 10:20 – 12:35; 14:00 – 16:00 P: 10:20 – 12:35

III. helyezés a BeKVIKer versenyen

A BGE BeKVIKer középiskolásoknak szóló országos esettanulmányi versenyén iskolánk HTS csapata 3. helyezést ért el a döntőben! A verseny közismereti és gazdasági témaköröket érint, de a fő fókusz a kreatív problémamegoldáson van!
A verseny három fordulós,  a 12.B osztály csapata immár második évben ismét bejutott a döntőbe, ahol 9 másik csapattal együtt versenyeztek.
A versenyen előre elkészítendő feladatokat is kaptak, és azokat élőben prezentálniuk kellett. A prezentációt követően kereskedelemmel, marketinggel, szállodai ismeretekkel kapcsolatos kérdéseket kaptak az egyetemi oktatókból álló zsűri tagjaitól. A vendéglátós tanulóknak ilyen tantárgyaik nincsenek, ám a kérdések mély tantárgyi előismereteket feltételeztek.
Nagyszerűen megállták a helyüket, gratulálunk a felkészüléshez és a szerepléshez!
A csapat tagjai: Kovács Csaba Gábor, Németh Kitti, Salamon Botond.
Felkészítő tanáruk: Farkas Szilvia Angéla