Hozz egy zoknit, sapkát vagy tusfürdőt!

Itt az ideje, hogy Te is segíts!

Tél van, sötét és hideg. Otthon ég a gyertya az adventi koszorún, lassan vacsora kerül az asztalra, aztán bekuckózhatsz egy meleg pokróc alá a kanapén.

Az országban több mint 10 ezren töltik az estéiket menhelyen, és még legalább ennyien a szabad ég alatt. Nekik szeretnénk segíteni, és büszkék lennénk, ha te is csatlakoznál!

Hozz be a következő két hétben egy pár zoknit, egy megunt sapkát vagy kesztyűt, vagy amire szintén nagy szükségük van, tusfürdőt!

A sapkát, sálat, zoknit a raktárban (fsz.47.) gyűjtjük december 17. hétfőig, a tusfürdőt add át az osztályfőnöködnek, hogy aztán a Menhely Alapítvány ott ossza szét, ahol az a leginkább hiányzik.

Ugye te is segítesz?

#advent #adnijó #GNDL