H-SZ: Küldjön e-mailt! CS: Küldjön e-mailt! P: Küldjön e-mailt!

FRISS! Szóbeli felvételi vizsga - pályaalkalmassági vizsgálat BEOSZTÁS

Beosztás és alapvető információk a szóbeli felvételi vizsgáról illetve pályaalkalmassági vizsgálatról!

Kedves Felvételiző! Kedves Szülő!

A hozzánk jelentkező tanulóknak, a választott tagozattól függően, szóbeli felvételi vizsgán és/vagy pályaalkalmassági vizsgálaton kell részt vennie.

Technikum: szóbeli felvételi vizsga

Cukrász vagy szakács szakképzés: pályaalkalmassági vizsgálat

A szóbeli felvételi vizsgát és a pályaalkalmassági vizsgálatot azonos időpontra szerveztük meg.

(A beosztásban mindenki szerepel, a tanulók a helyszínen kapnak eligazítást!)

Időpontjuk:

2020. március 3. kedd vagy március 4. szerda

A beosztás a lap alján már letölthető!

A jelentkezési lapok feldolgozása befejeződött.

Ha nem találja magát a listán, akkor kérjük, azonnal jelezze a titkarsag@gundeliskola.hu címen!

Ha időpontütközés van, kérjük írjon e-mailt a titkarsag@gundeliskola.hu címre!

FONTOS!

Az érdeklődésnél illetve az időpont módosításnál meg kell adni a tanuló nevét, születési dátumát  és az oktatási azonosítószámát!

Kérjük, hogy a felvételiző a megjelölt időpont előtt 15 perccel korábban jelenjen meg az iskolában.

Hozza magával:

• ha van, a papír ellenőrzőt,
  • ha e-napló van, a napló oldal hitelesített fénymásolatát, (Nem az ellenőrző oldalt! Az iskolatitkártól kérhető!)
  • fényképpel ellátott igazolványt, pl. diákigazolvány, személyi igazolvány, útlevél,
  • kék tollat.

A szóbeli felvételi illetve a pályaalkalmassági vizsgálat ideje alatt a tanulók nem használhatnak mobil telefont!!

Ha a szóbeli vizsgával vagy a pályaalkalmassági vizsgálattal kapcsolatban bármi gond van,

kérjük jelezze a problémát a titkarsag@gundeliskola.hu   címen

vagy hívja a 280-6810-es telefonszámot!

A vizsgával kapcsolatos információkat és a beosztást ezen az oldalon illetve a  https://www.facebook.com/gundeliskola  oldalon lehet elérni.

A szóbeli felvételi vizsga illetve a pályaalkalmassági vizsgálat beosztása itt tölthető le!

A lista már nem frissül!

Utolsó frissítés: 2020. február 25.