Ha teheti, e-mailben intézze az ügyeit! Személyes ügyintézés csak előre egyeztetett időpontban: K: 8.00 - 14.00 Sz: 8.00 - 14.00 Cs: 8.00 - 14.00

ÁSZÉV 2021 - Eredmény

Siker az ÁSZÉV-en!

Az ÁSZÉV (Ágazati Szakmai Érettségi Vizsgatárgyak Versenye) minden évben fontos eseménye az iskolai versenyprogramnak.

A végzős tanulók vesznek részt a versenyen, felmérve, hogy hol is tartanak az érettségire való felkészülésben.

Az I. fordulót 2021. február 22-én rendezték meg. Bár az I. forduló online teszt formájában került megrendezésre, a tanulóknak az iskolában, ellenőrzött körülmények között kellett megírni a tesztet.

A II. fordulóra (írásbeli döntő) március 17-én, a III. fordulóra (szóbeli döntő) április 12. és április 14. között kerül sor.

A 2020-2021-es megmérettetésre az országból a vendéglátóipari ismeretek tárgyból 222 tanuló, a turisztikai ismeretek tárgyból 355 tanuló jelentkezett.

Az országos döntőbe tárgyanként 40-40 tanuló jutott be.

A döntösők között 4 Gundeles is van!

Vendéglátóipari ismeretek:

• Farkas Diána Kinga (12. C) - 5. helyezés - felkészítő tanár: Tóth Veronika
  • Valis Virgínia Vanda (12. C) - 8. helyezés - felkészítő tanár: Tóth Veronika
  • Hegyi Alexandra Ilona (12. B) - 24. helyezés - felkészítő tanár: Cservenák Gézáné

Turisztikai ismeretek:

• Köteles Krisztián (12. A) - 29. helyezés - felkészítő tanár: Kormányos Dorottya

A tanulók ezzel az eredménnyel már most 25 többletpontot szereztek a felsőoktatási felvételi eljárásban, de ez a döntőben elért elermény alapján akár 100 többletpontra is nőhet!

Gratulálunk a versenyzőknek és a felkészítő tanároknak!