Ha teheti, e-mailben intézze az ügyeit! Személyes ügyintézés: H-SZ: 8.00 - 16.30 CS: 8.00 - 16.00 P: 8.00 - 12.00

2020 tavaszi vizsgaidőszak - jelentkezés érettségi- és szakmai vizsgára

A 2019-2020-as tanév tavaszi vizsgaidőszakára (május-június) 2020. február 15-ig lehet jelentkezni.

A 2019-2020-as tanév tavaszi vizsgaidőszakára az iskola végzős (az első érettségi-, vagy szakmai vizsgára jelentkezők) tanulói az osztályfőnököktől kapott jelentkezési lap kitöltésével tudnak jelentkezni.

A végzős tanulók minden, a jelentkezéshez szükséges információt, az osztályfőnöktől kapnak meg.

Azok a tanulók akik:

• javító vizsgára,
  • pótló vizsgára,
  • szintemelő-, kiegészítő-, ismétlő-, stb.

vizsgára jelentkeznek a 109-es tanügyi irodában tehetik ezt meg.

A vizsgára jelentkezéshez szükséges:

• személyi igazolvány,
  • lakcímkártya,
  • középiskolai bizonyítvány,
  • érettségi bizonyítvány vagy törzslapkivonat,
  • törzslapkivonat (a szakmai javítóvizsgánál),
  • ha a vizsgáért fizetni kell, akkor az ennek megfelelő összeg. (A vizsga típusától függően vagy átutalással vagy befizetésel  kell  teljesíteni.)

Az iskola csak azok vizsgajelentkezését tudja befogadni, akik tanulói jogviszonyban állnak az iskolával, vagy tanulói jogviszonyban álltak az iskolával.

2020. február 15. után vizsgajelentkezést már nem tudunk befogadni!!