Ha teheti, e-mailben intézze az ügyeit! Személyes ügyintézés csak előre egyeztetett időpontban: K: 8.00 - 14.00 Sz: 8.00 - 14.00 Cs: 8.00 - 14.00

2021 tavaszi vizsgaidőszak - jelentkezés érettségi- és szakmai vizsgára

A 2020-2021-es tanév tavaszi vizsgaidőszakára (május-június) 2021. február 15-ig lehet jelentkezni.

A 2020-2021-es tanév tavaszi vizsgaidőszakára az iskola végzős (az első érettségi-, vagy szakmai vizsgára jelentkezők) tanulói az osztályfőnököktől kapott információk alapján fognak jelentkezni.

A végzős tanulók minden, a jelentkezéshez szükséges információt, az osztályfőnöktől kapnak meg.

Azok a tanulók akik:

• javító vizsgára,
  • pótló vizsgára,
  • szintemelő-, kiegészítő-, ismétlő-, stb., étrettségi

vizsgára jelentkeznek a 109-es tanügyi irodában tehetik ezt meg.

(Hétfő - csütörtök: 10 és 16 óra, péntek 10 és 15 óra között.)

A jelentkezés csak személyesen, méltányolható indok esetében meghatalmazott útján bonyolítható le.

A jelentkezési határidő: 2021. február 15.

A vizsgára csak akkor tud jelentkezni, ha az alábbiak rendelkezésre állnak:

Érettségi vizsgára jelentkezésnél

• személyi igazolvány,
  • lakcímkártya,
  • középiskolai bizonyítvány,
  • érettségi bizonyítvány vagy törzslapkivonat,
  • ha a vizsgáért fizetni kell, akkor az ennek megfelelő összeget a jelentkezés folyamatában kell átutalni az  Oktatási Hivatal számlájára. (Az átutaláshoz szükséges információkat a jelentkezéskor adjuk meg.)

Szakmai vizsgára jelentkezésnél:

• személyi igazolvány,
  • lakcímkártya,
  • középiskolai bizonyítvány,
  • szakmától függően érettségi  bizonyítvány, nyelvvizsga bizonyítvány,
  • törzslapkivonat javítóvizsgánál,
  • ha a vizsgáért fizetni kell, akkor az ennek megfelelő összeg nagyságáról és a befizetésről a jelentkezéskor adunk tájékoztatást.

Az iskola csak azok vizsgajelentkezését tudja befogadni, akik tanulói jogviszonyban állnak az iskolával, vagy tanulói jogviszonyban álltak az iskolával.

2021. február 15. után vizsgajelentkezést már nem tudunk befogadni!!