Változott az iskolánk neve!

2019. július 1-től a nevünk: Budapesti Komplex Szakképzési Centrum Gundel Károly Szakképző Iskolája

Változott az iskola neve!

A szakképzés átszervezésének keretében iskolánk 2015. július 1-jétől a Budapesti Vendéglátóipari és Humán Szakképzési Centrum tagintézménye lett.

2019. július 1-től a megszűnő Budapesti Vendéglátóipari és Humán Szakképzési Centrum tagintézményei más szervezetekbe olvadtak be.

• A SOTE-hez kerültek a humán területen müködő iskolák: a Bókay János Szakgimnázium, a Raoul Wallenberg Szakgimnázium és Szakközépiskola, a Semmelweis Ignác Szakképző Iskola.

• A vendéglátó iskolák közül a Dobos C. József Szakképző Iskola és a Girogio Perlasca Szakgimnázium és Szakközépiskola a Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrumba került.

• A Szamos Mátyás Szakgimnázium és Szakközépiskola és iskolánk a Budapesti Komplex Szakképzési Centrumba került.

Iskolánk új oktatási azonosítója: 203032

Az iskola feladatellátásihely kódja: 020

Az iskola többi adata nem változott.

A változás nem érinti a már kiadott diákigazolványokat és a diákigazolvány igazolásokat.

A Budapesti Komplex Szakképzési Centrum adatai és elérhetősége

Név: Budapesti Komplex Szakképzési Centrum

Rövid név: Budapesti Komplex SZC

Székhely: 1211 Budapest, Tanműhely köz 7.

Telefon:

36-1-5858-058 - ügyfélszolgálat